Sunmax FacebookTwitterInstagramYoutubeE-Mail English    Finnmax Online
Nemlendirici
Nemlendirici

İş güvenliğine uygun tasarım - Mevcut iş ve işçi sağlığı yönetmeliklerine uygun olarak,her rezistans da bulunan çift kutuplu sigorta sayesinde makine kaçak akım rölesi ile kullanılır.Rezistans arızasında sadece arızalı rezistans devre dışı kalır,gelenekesel sistemlerin aksine makine çalışmaya devam eder.

Bakım Kapağı - Geliştirdiğimiz açılabilir üst kapak tasarımı  kazan içinde oluşan tortu ve kireçlenmenin temizlenebilmesine olanak sağlamış iç kazan değişimlerinin önüne geçmiştir. Bu tasarım beraberinde  uzun cihaz ömrünü getirmektedir. (Bu özellik sadece Finnmax Buhar Jeneratörlerinde bulunan patentli bir tasarımdır.)

Su Seviye Kontorolü - Araştırmalarınız sonucunda buhar makinelerinde rezistans patlamalarının çoğunlukla makinelerin susuz çalışması sonucu yaşandığını gördük ve bir ilk olarak, selenoid valf ,elektrot ve elektronik kart olmayan mekanik kullanışlı ve su seviyesi azaldığında kendini kapatatıp korumaya alan bir sistem geliştirdik.  (Finnmax  Buhar Jeneratörlerinde bulunan özel bir sistemdir.)

Poliürertan Kazan İzolasyonu - Çift cidarlı kazan tasarımı ve eksiz  poliüretan izolasyon yüksek ısı izolasyonu sağlayarak işletme maliyetlerini düşürür.

Düşük Enerji Tüketimi - Isı İzolasyonu ve iki kademeli çalışma özelliği sayesinde geleneksel buhar jeneratörlerine göre %35  e varan düşük enerji tüketimi sağlar.

Teflon Kaplı Alüminyum Rezistans - Gelenksel buhar Jeneratörlerinin rezistanslarına göre dayanıklı daha uzun ömürlü ve kireç tutmama özelliğine sahiptir.

Düşük Basınçda Çalışma Özelliği - Geliştirdiğimiz su alma sistemi sayesinde düşük basınç ve debi de çalışabilir.
Ters Osmoz Su Arıtma sistemleriyle Çalışma Özelliği Tuzlu Sistem su yumuşatma sistemlerinin yerine suyun kireç, tortu ve minarellerini arıtabilen daha ekonomik ve kullanışlı bir sistemdir.Geleneksel makinelerin aksine.Ters ozmoz sistemleri makinemıze direk bağlanabilir.
Su Kesintisinde Kendini koruma - Su kesintilerinde kendini otomatik olarak korumaya alır.
Emniyet Termostadı - Aşırı ısınmalara karşı makineyi ve rezistasları korur.
Emniyet Ventili - Kazanı yüksek basınçtan korur.

 

            BUHAR  JENERATÖRLERİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

MODEL

FM 6

FM 12

GÜÇ

6000 Watt

12000 Watt

VOLTAJ

380V/3N/PE/50Hz

380V/3N/PE/50Hz

KABLO KESİTİ

 

5*2.5 mm²

Max:10 m

5*2.5 mm²

Max:10 m

KAÇAK AKIM RÖLESİ

4*25A (30mA)

4*25A (30mA)

BUHAR KAPASİTESİ

9 kg/h

18 kg/h

REZİSTANS

 

3*2 kW Üzeri Alüminyum ve Teflon Kaplı

6*2 kW Üzeri Alüminyum ve Teflon Kaplı

SU GİRİŞ BAĞLANTISI

3/8"  Flex boru

3/8" Flex boru

SU İLETKENLİĞİ

Gerektirmez

Gerektirmez

BUHAR ÇIKIŞI

2*3/4"

2*3/4"

DRENAJ

3/4"

3/4 "

BUHAR TANKI

Paslanmaz

Paslanmaz

ÖLÇÜLER E/B/Y

285/635/630mm

285/700/700mm

AĞIRLIK

24 Kg

30,5 Kg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
pitikare