Sunmax FacebookTwitterInstagramYoutubeE-Mail English   
Hakkımızda

1980 yılında kurulan Bütem Metal Form San. Ve Tic A.Ş. İstanbul Hadımköy’de faaliyet göstermektedir. Toplamda 5000 m² kapalı alan, ve 1500 m2 açık alanda  faaliyet göstermektedir .

Finnmax  ürünlerinde kullanıcı talepleri göz önünde bulundurularak, tasarım ve modelleme yapılmıştır. Üretimde 1. sınıf  paslanmaz Çelik ve Galvaniz  malzemeler kullanılmıştır. Yüksek  teknoloji makine parkuru ve statik boya tesisi ile tüm imalatını kendi bünyesinde yapmaktadır.

Ayrıca Metal asma tavan sektöründe yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atan firmamız son 15 yılda kendi oluşturduğu markalar ile pazar payını büyütmektedir.

Bütem markasıyla metal asma tavan ve aydınlatma sektöründe yer alan firmamız , Finnmax markasıyla SPA sektörüne sauna sobası , buhar jeneratörü ve sarf malzemeleri ile birlikte hizmet etmektedir. Ayrıca Güneş Enerjisi Sektöründe üst sınıf ürün olarak bilinen Sunmax Güneş Enerjisi Sistemlerininde sahibi ve üreticisidir.

Bütem A.Ş. Üretim esnekliğini ve verimliliğini müşteri memnuniyetine taşımakta ve ürünleri her geçen gün pazarda daha fazla talep edilir hale gelmektedir .

 

Kalite Belgelerimiz

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Finnmax Marka Tescil
Hakkımızda
Faydalı Model

pitikare